Ardhmeria

Created By : Ardhmeria.Li
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Rregullorja e Forumit

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 2
Join date : 2008-08-31

PostSubject: Rregullorja e Forumit   Sun Aug 31, 2008 11:23 am

Rregullorja e Ardhmeria.Li Forumit
1 . Ndalohen te gjitha fyerjet nė forum.
2 . Ndalohen kyqjet me nick Ofendus ose Provokus.
3 . Ndalohen Sharjet dhe fjalet e Ndytura.
4 . Ndalohen Postimet nė Vendet jo Pėrkatėse ndaj Temės
5 . Ndalohen Postimet Pornografike.
6 . Ndalohen Reklamimet e Web Faqeve ne Signature/Firme dhe ne avatar.
7 . Ndalohen Bisedimet ne Forum si lloj chati bisedoni vetėm per titullin e temes.


Antaret Qe NuK i Respektojn / Permbahen Ketyre Rregullave Do Te Marrin Veretjee..

3 VEREJTJE = BANNED !!
Back to top Go down
View user profile http://ardhmeria.2forum.biz
 
Rregullorja e Forumit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ardhmeria :: Ardhmeria :: Rregullorja-
Jump to: